Knihovna je otevřena

In CategoryMohlo by vás zajímat
ByKnihovna Nýdek

Výpůjční a informační služby knihovny v současné době nejsou nijak omezeny. Prosím však všechny naše návštěvníky o opatrnost a ohleduplnost. Připomínám povinnost si u vstupu vydezinfikovat ruce a v knihovně dodržovat bezpečné rozestupy. Nezapomínejte na nutnost mít správně nasazený respirátor po celou dobu pobytu ve vnitřních prostorech!
Spousta čtenářů si zvykla na službu „Knihy do bedýnky“, která byla v knihovnách zavedena v době omezeného provozu. Rezervováním v katalogu Tritius, e-mailem nebo telefonicky si stále můžete objednávat konkrétní tituly nebo jen „něco pěkného do bedýnky“.
Pro čtenáře, kteří nemají možnost navštívit nýdeckou knihovnu ve výpůjční době, je nově zavedena služba „Knihy v Zásilkovně“. Po dohodě s knihovnicí bude balíček s objednaným čtením uložen v Zásilkovně, kde si ho můžete vyzvednout osobně nebo vyzvednutím někoho pověřit v době, kdy jsou otevřeny Nýdecké dobrůtky, třeba i o víkendu.