In CategoryUpozornění
ByKnihovna Nýdek

V souladu s vládním opatřením jsou knihovny pro veřejnost stále uzavřeny. Máme však možnost provozovat výdejní okénko, díky němuž je vracení i půjčování dokumentů bezkontaktní. Žádané knihy a časopisy si však předem objednejte e-mailem nebo telefonicky. V dohodnutou dobu je budete mít připravené v bedýnce u našeho okénka. Vracet výpůjčky je možné na stejném místě do připravených přepravek kdykoliv v naší výpůjční době.
Výpůjčky se již nebudou automaticky prodlužovat. V rámci akce Březen měsíc čtenářů však budou čtenářům, kteří vrátí zapůjčené dokumenty, prominuty aktuální poplatky za překročení výpůjční lhůty.
Vývoj současné situace je nepředvídatelný, případné změny budou zveřejňovány na těchto stránkách.